KARIERA I FINANSE

Nie trać czasu i rozlicz swój podatek z zagranicy jeszcze dziś! Skorzystaj z oferty biura podatkowego Borsuk Podatki

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Nie trać czasu i rozlicz swój podatek z zagranicy jeszcze dziś! Skorzystaj z oferty biura podatkowego Borsuk Podatki

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Podatki to rzecz święta. Każdy obywatel zmuszony jest je płacić. Jeszcze dobrych parę lat temu w Polsce w kwietniu ustawiały się spore kolejki, aby móc rozliczyć się z urzędem skarbowym w sprawie podatku od dochodu. Dziś systemy informatyczne są na tyle rozwinięte, że niemal wszystko udaje się załatwić przez Internet. Nie inaczej jest z rozliczeniem podatku z zagranicy. Polacy mają spore ułatwienie, gdyż w naszym kraju istnieją firmy, które od lat pomagają naszym rodakom przy rozliczeniach zagranicznych. Poszukujesz sprawdzonego i zaufanego biura podatkowego? Sprawdź ofertę Borsuk Podatki i rozlicz się zdalnie!

Pracujesz lub pracowałeś w Holandii? Dowiedz się, jak otrzymać zwrot podatku

Holandia to coraz chętniej wybierany kraj do emigracji przez Polaków. Obecnie żyje tam około 250 tysięcy osób. Najwięcej w okolicach Hagi, Rotterdamie i Amsterdamie. Jest to miejsce przyjazne, pełne urokliwych zabytków, godnych zarobków, jak również pomocy socjalnej. W sieci ogłoszeń o pracę w Holandii znajdziemy mnóstwo. Dlatego wcale nie powinien dziwić fakt, że jest tam dużo Polaków.

Rozliczenie podatku z Holandii w Polsce stanie się o wiele prostsze za sprawą współpracy z Borsuk Podatki. Warto o tym pamiętać, że w przypadku rezydentów, którzy mają taki status w Holandii, polscy podatnicy muszą złożyć zeznanie podatkowe roczne PIT-36 wraz z załącznikiem PIT/ZG związanego z przychodami z zagranicy. Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby przejść całą procedurę bezproblemowo.

Rozliczenie podatkowe w Holandii – o czym musisz pamiętać?

Praca w Holandii to również obowiązki podatkowe dla wszystkich legalnie pracujących. System podatkowy w tym kraju przewiduje kary finansowe za niedotrzymanie terminu lub całkowity brak dostarczenia zeznania podatkowego. Motywacją do rozliczenia podatku powinien być zwrot podatku, który średnio wynosi nawet kilkaset euro. 

Pracownicy, którzy posiadają meldunek w Holandii obowiązuje maksymalny termin na kontakt z Belastingdienst do 1 maja. Natomiast dla osób niezameldowanych ten termin jest dłuższy i do 1 lipca powinni oni złożyć swoje zeznanie podatkowe. Wypełnienie formalności możliwe jest dzięki holenderskiej karcie podatkowej – jaaropgave, czyli odpowiednia PIT-11, na którym widnieją miesiące z wynagrodzeniem pracownika. A sam zwrot podatku może być wyższy za sprawą dodatkowych ulg podatkowych.

Zdalnie, wygodne i profesjonalnie. Biuro Borsuk Podatki od 20 lat pomaga Polakom przy rozliczeniach

Od teraz bez problemu rozliczysz się zdalnie. Oszczędzisz czas i pieniądze, a także pozbędziesz się stresu związanego z terminami i formalnościami w innym języku. Borsuk Podatki przez wiele lat swojej działalności odzyskał dla Polaków ponad 150 milionów euro. Kwota ta dotyczy m.in. błędnych kwot, które były pobierane jako zaliczek na rzecz podatku dochodowego. Jeśli i Ty chcesz otrzymać wysoki zwrot podatku, wejdź na https://borsukpodatki.pl/, wypełnij formularz lub skontaktuj się telefonicznie z naszymi doradcami. Rozlicz podatek z zagranicy nie wychodząc z domu!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*