DOM I OGRÓDWNĘTRZE

Jak urządzić kącik do pracy zdalnej w małym mieszkaniu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Jak urządzić kącik do pracy zdalnej w małym mieszkaniu?

Praca zdalna jeszcze kilka lat temu była przywilejem dla niewielu. Dzisiaj coraz częściej staje się jednak normą. Firmy decydują się wysyłać pracowników na home office, co bez wątpienia przyspieszyła pandemia koronawirusa. Dla wielu z nas praca w domu stanowi spore wyzwanie – szczególnie jeśli nie dysponujemy dużą przestrzenią. Czy da się zaaranżować kącik do pracy w niewielkim mieszkaniu? Jak najbardziej tak!

Praca przy dobrym świetle to podstawa – postaw biurko obok okna!

Biurko obok okna? Doskonały wybór! Przestrzeń, światło – to lepsza motywacja i komfort do pracy. Znajdź w domu spokojne miejsce, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał Tobie w pracy, chociażby przez kilka godzin. Nasze „domowe biuro” musi też znajdować się z dala od łóżka czy jadalni. Powinniśmy bowiem unikać bodźców, które mogą nas odciągać od pracy.

Źródło: NOreststudio Projekty Wnętrz

 

Home office – najnowsze trendy

Projektanci wnętrz coraz większą uwagę przykładają do aranżacji domowych biur. W dwupoziomowych mieszkaniach (lub domu), jeśli nie możemy wydzielić osobnego gabinetu, świetnie sprawdzi się biurko i fotel do pracy pod schodami. Innym funkcjonalnym rozwiązaniem jest biurko dobudowane do szafy. Wygląda to atrakcyjnie, a przy okazji nie zajmuje dużo miejsca.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kolejna odsłona projektu mieszkania w Krakowie naszego autorstwa 😉 Czym charakteryzuje się styl skandynawski? Powyższy projekt to nasza interpretacja tego nurtu. Zgodnie z ideą slow living, staraliśmy się stworzyć układ możliwie najbardziej funkcjonalny, prosty a przy tym jasny i przytulny – harmonijną oazę dla codziennego miejskiego pośpiechu. Wierzymy, że nie samymi ścianami i minimalistyczą zabudową, żyje człowiek, a o unikatowości przestrzeni świadczą detale oraz roślinność. W przestrzeni 40 m mieszkania zawarliśmy funkcję wygodnej kuchni, jadalni, salonu, biura, sypialni oraz łazienki! Ikea powinna być z nas dumna! 😀 A wy co sądzicie? #scandinaviandesign #nordicdesign #nordicstyle #scandinavianhomes #mynordichome #interiorstyling #modernhome #interior123 #interiordesire #interiordetails #interiorforinspo #interiorstylist #houseenvy #homereno #interior123 #homedetails #homedecorideas #whitewalls #ihavethisthingwithcolour #myhomevibe #eclecticdecor #currentdesignsituation #sodomino #howwedwell #myhousebeautiful #midcenturymodern #housegoals #interior_and_living #dailydecordose #pocketofmyhome

Post udostępniony przez Noreststudio_Projekty_wnetrz (@noreststudio_projekty_wnetrz)


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*