DOM I OGRÓDWNĘTRZE

Chromowana stal, nowoczesny design i czerń dla odważnych – trendy łazienkowe od marki Viverto

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Chromowana stal, nowoczesny design i czerń dla odważnych – trendy łazienkowe od marki Viverto

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Dzisiaj klienci oczekują od aranżacji łazienki czegoś więcej, niż tylko ładnego prysznica i funkcjonalnej toalety. Chcą, aby ich łazienka wyglądała stylowo i modnie, podobnie jak inne pomieszczenia w domu czy mieszkaniu. Wiedzą o tym pracownicy Viverto, którzy nieustannie aktualizują ofertę sklepu – tak by sprostać wymaganiom klientów. Na jakie łazienkowe trendy zwracają największą uwagę?

Chromowana stal niezmiennie w modzie

Stal króluje w łazienkach od dawna. Dzięki dodatkowemu chromowaniu jest ona materiałem łatwym w czyszczeniu, trwałym i niemal długowiecznym. Świetnie sprawdza się jako materiał wykorzystywany do tworzenia armatury łazienkowej – na czele z kranami, prysznicami i uchwytami – ale również jako dodatek do wystroju.

Chromowana stal świetnie radzi sobie w nowoczesnych łazienkach z jeszcze jednego powodu – jest niesamowicie uniwersalna. Wytworzone z niej elementy dobrze radzą odnajdują się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, gdzie dominują proste formy elementów wykończeniowych, jak i nieco bardziej abstrakcyjnych projektach.

Nowoczesny design – postaw na brak nudy

Zauważalnym trendem jest również to, że coraz więcej osób odchodzi od projektów klasycznych łazienek pełniących funkcję toalety, na rzecz nowocześnie zaaranżowanych salonów kąpielowych. Między innymi dlatego, rośnie zainteresowanie bardziej wyszukanymi i eleganckimi inspiracjami.

Do tych zaliczyć można na pewno minimalizm wyróżniający się prostymi liniami, prysznicami typu walk-in i subtelnie dobranymi dodatkami. W nowoczesnym designie łazienki 2022 roku doskonale odnajduje się również wanna wolnostojąca. Potrafi stanowić nie tylko centralny punkt pomieszczenia, ale także najważniejszy element domowego SPA.

Nowoczesne odsłony łazienek to nie tylko prostota. Polacy coraz chętniej sięgają również po rozwiązania abstrakcyjne. Do nich zaliczyć można między innymi kolorowe płytki pokrywające ściany oraz podłogę, a także tapetę, która coraz częściej pojawia się w polskich salonach kąpielowych.

Czerń – odważna i elegancka

Widocznym trendem w aranżacji łazienek jest również rosnąca obecność czarnego koloru. Co ciekawe, nie stanowi on już tylko dodatku – coraz częściej staje się wręcz motywem przewodnim.

Mowa tutaj przede wszystkim o czarnych elementach armatury, które znajdziesz w ofercie Viverto.pl

Trudno się temu dziwić. Czerń jest niesamowicie elegancka i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Świetnie odnajduje się w industrialnych łazienkach, gdzie komponuje się z elementami szklanymi, drewnianymi oraz metalem. Równie dobrze radzi sobie także w mniej wyrazistych aranżacjach, ponieważ czerń sama w sobie jest już odważna.

Podsumowanie

Chromowana stal, nowoczesny design i wyrazista czerń – to tylko niektóre trendy, na które warto zwrócić uwagę projektując łazienkę w swoim mieszkaniu lub domu. Korzystając z nich, stworzysz przestrzeń nie tylko zapewniającą odpowiedni relaks po ciężkich godzinach pracy, ale również miejsce, które wielokrotnie zachwyci swoim wyglądem korzystających z niej gości.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*