ZDROWIE

Co warto wiedzieć o pierwszej pomocy? – darmowy webinar

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Co warto wiedzieć o pierwszej pomocy? – darmowy webinar

Znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy i umiejętność ich praktycznego wykorzystania może uratować komuś życie. Weź udział w bezpłatnym webinarium i dowiedz się, jak pomóc osobie poszkodowanej.

Wydarzenie odbędzie się we wtorek 29 czerwca o godz. 20.00 w formie online, a jego transmisja będzie udostępniona na żywo na profilu Facebook organizatora. To szansa, aby usystematyzować swoją wiedzę z zakresu pierwszej pomocy pod okiem doświadczonego ratownika medycznego. Ekspert podpowie, jak prawidłowo zachować się w przypadku nagłego zatrzymania krążenia u poszkodowanego i jakich błędów unikać do czasu przyjazdu karetki pogotowia, który może wynosić nawet kilkanaście minut. W czasie spotkania uczestnicy będą mogli zadawać swoje pytania prowadzącemu.

Zajęcia organizowane są przez firmę Pro-Medic, która na co dzień zajmuje się edukowaniem na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa, prowadząc szkolenia dla firm, osób indywidualnych i instytucji, m.in. z zakresu udzielania pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej oraz higieny pracy.

Fot. Roger Brown/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*