KARIERA I FINANSE

Zdobądź nowe uprawnienia i zmień pracę. Zapisz się na kurs w Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Zdobądź nowe uprawnienia i zmień pracę. Zapisz się na kurs w Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

W dzisiejszych czasach rozwijanie swoich kompetencji i ciągły rozwój jest w cenie. Pracodawcy chętniej inwestują w pracowników, oferując im możliwości szkoleń lub kursów. A i sami pracownicy są świadomi tego, aby nie stać w miejscu tylko iść do przodu. Nawet, jeśli nie jesteśmy usatysfakcjonowani z obecnej pracy, rynek edukacji dostarcza nam mnóstwo możliwości jej zmiany. Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach świadczy usługi szkoleniowe, które adresowane są do branży przemysłowej. Poszukujesz nowego miejsca zatrudnienia? Pragniesz zdobyć nowe kwalifikacje? Zapraszamy do CSZ!

Uprawnienia DNV na montażystę rusztowań. Skorzystaj z ciekawej oferty kursów w CSZ

Szkolenie steigerbouwer daje możliwość zdobycia uprawnień na wykonywanie obowiązków jako montażysta rusztowań. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest ukończenie 18 lat, wykształcenie minimum podstawowe czy roczne doświadczenie, poparte praktyką montażu rusztowań. Steigerbouwer to inaczej nazwa uprawnień dla monterów, które obowiązują m.in. w Belgii oraz Holandii. Polacy chętnie wyjeżdżają do tych krajów w celach zarobkowych, a sama branża budowlana wciąż potrzebuje rąk do pracy. 

Ukończenie specjalistycznego szkolenia daje pracownikowi możliwość aplikacji na szerszy zakres ofert pracy. Kurs na montera rusztowań wiąże się z przystąpieniem do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Podzielony jest on na dwa etapy – poziom podstawowy i zaawansowany. Odbywa się całkowicie w języku polskim z wyspecjalizowaną kadrą instruktorów i egzaminatorów. Jest to zawód pożądany na holenderskim rynku pracy, który pozwala na opłacalnej finansowo pracy.

Kurs na montera izolacji przemysłowych – zdobądź przyszłościowy zawód

Szkolenie na montera izolacji przemysłowych w CSZ pozwoli Ci na zdobycie niezbędnej wiedzy oraz umiejętności. Osoba pracująca na tym stanowisku ma przed sobą szeroką perspektywę zawodową. Jest odpowiedzialna za wykonywanie, konserwacje, remontowanie i naprawianie izolacji obiektów, a także  urządzeń przemysłowych m.in. rurociągów, wentylatorów, wymienników ciepła, pieców przemysłowych lub kotłów. Kurs na montera izolacji przemysłowych trwa około dwóch tygodni. Uczestnicy poznają typy i zastosowania materiałów izolacyjnych, zasady montażu na różnych powierzchniach, jak i sprzęt do wykonywania izolacji przemysłowych. Zarobki w tym zawodzie mogą wynosić w okolicach 6 tysięcy złotych. 

Szukasz nowej ścieżki zawodowej? Poznaj pozostałe oferty kursów i szkoleń w Centrum Szkolenia Zawodowego

W CSZ czeka na Ciebie wiele ofert szkoleń, których celem jest wykształcenie wykwalifikowanej i kompletnej kadry na rynek pracy. Kursy obejmują m.in. uprawnienia na dźwig, suwnice, wózki widłowe, jak również szkolenia z bezpiecznej pracy na wysokości lub izometrii praktycznej. Ukończenie naszych kursów wiąże się z otrzymaniem stosownych uprawnień i zwiększeniem swoich szans na rynku pracy. Oferujemy naukę zawodu od podstaw, profesjonalną kadrę instruktorów i praktyczne podejście. Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą pełną ofertą edukacyjną!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*