KARIERA I FINANSE

Rozliczenie podatku z Holandii prostsze niż myślisz. Poznaj najnowszy ranking biur podatkowych w Polsce i skorzystaj z ich usług

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Rozliczenie podatku z Holandii prostsze niż myślisz. Poznaj najnowszy ranking biur podatkowych w Polsce i skorzystaj z ich usług

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

W Holandii pracuje około 250 tysięcy Polaków. To wciąż popularny kierunek do emigracji zarobkowej. Naszym rodakom żyje się w tym kraju komfortowo. Podejmują się pracy sezonowej lub zostają na stałe. Pracownicy, którzy pracują w oparciu o umowę o pracę zobowiązani są do składania rocznych zeznań podatkowych. Poprawnie wypełnione dokumenty należy dostarczyć do holenderskiego urzędu skarbowego – Belastingdienst. Pomoc oferują liczne biura podatkowe, które wypełniają za podatnika wszystkie formalności. Jak znaleźć właściwą firmę? Najlepiej skorzystać z najnowszego rankingu biur, które świadczą takie usługi.

Rozliczpodatek.pl – ranking najlepszych biur podatkowych w Polsce

Strona https://rozliczpodatek.pl/ to zbiór kilkunastu biur rozliczeń zagranicznych, które pomagają Polakom nawet w najtrudniejszych sprawach podatkowych. Sprawdzisz tam najnowsze opinie wystawione przez klientów, mapę dojazdu, dane kontaktowe, a także opis działalności. Od teraz odzyskiwanie zwrotu podatku z zagranicy będzie jeszcze prostsze i szybsze. Specjaliści pomogą Ci przygotować deklarację podatkową, skompletować wszystkie dokumenty i podpowiedzą, jak uzyskać większy zwrot m.in. dzięki ulgom podatkowym. 

O rozliczeniu podatku z Holandii słów kilka. Dowiedz się więcej o zeznaniu podatkowym

Zwrot podatku z Holandii przysługuje każdemu pracownikowi, który wykonywał w tym kraju legalną pracę, a jego pracodawca odprowadzał za niego składki na rzecz podatku dochodowego. Niezbędnym dokumentem do rozliczenia jest holenderska karta podatkowa – jaaropgave. Znajdują się tam informacje o zarobkach w poprzednim roku podatkowym, czyli odpowiednik polskiego PIT-11. Złożenie zeznania podatkowego jest konieczne. W przypadku braku dostarczenia formalności do Belastingdienst, podatnikowi grożą wysokie kary finansowe. Średnia kwota zwrotu to nawet kilka tysięcy złotych. Jego wysokość uzależniona jest od osiągniętych dochodów, a pieniądze mogą trafić na Twoje konto już w ciągu 3 miesięcy!

Nie czekaj i rozlicz swój podatek z Holandii jeszcze dziś

Ranking biur podatkowych pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Serwis, oceniając wszystkie firmy, brał pod uwagę średnią ocen z opinii pochodzących z Google oraz Facebook’a, jak również obecność na rynku i atrakcyjność oferty. Dzięki temu potencjalne osoby zainteresowane usługami rozliczeń zagranicznych mają pełny przegląd najlepszych ofert i cen na rynku. Skorzystaj ze specjalistów podatkowych w naszym kraju i rozlicz podatek z Holandii bez stresu. Prościej się już nie da!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*