TECHNOLOGIA I INFORMATYKA

Bonusy bukmacherskie. Jak wybrać najlepsze?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Bonusy bukmacherskie. Jak wybrać najlepsze?

Artykuł sponsorowany

Zakłady bukmacherskie oferują różne bonusy zarówno dla początkujących, jak i stałych graczy. Jak nie pogubić się w gąszczu różnych ofert i wybrać najlepsze bonusy bukmacherskie?

Zanim będziesz chciał spróbować swoich sił w roli typera, warto dowiedzieć się więcej na temat oferty poszczególnych bukmacherów i sprawdzić porównanie bonusów bukmacherskich. Zazwyczaj w sieci można znaleźć wiele tego typu zestawień, pomocne może okazać się również regularne śledzenie stron internetowych legalnych zakładów lub korzystanie z aplikacji mobilnych oferowanych przez coraz więcej bukmacherów. Przeglądając wszystkie propozycje należy pamiętać o dokładnym czytaniu regulaminów, które w zależności od oferty mogą być różne. Trzeba również uważać, z jakim zakładem bukmacherskim mamy do czynienia i zweryfikować, czy jest to legalny podmiot, który posiada stosowne zezwolenie na prowadzenie takiej działalności. 

Każdy gracz jest indywidualistą, ma różne podejście do gry i kieruje nim inna motywacja. Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, operatorzy proponują zróżnicowane bonusy bukmacherskie dla różnych typów graczy. Korzyści, jakie z nich płyną jest wiele. Przede wszystkim jest to zastrzyk dodatkowych środków, które możemy wykorzystać na dalszą grę. Poszczególne oferty mogą się jednak różnić m.in. pod względem depozytu, warunków oraz czasu obrotu.

Bonusy powitalne

W przypadku bonusów na start dla nowych graczy można wyróżnić trzy rodzaje, które są najczęściej oferowane przez bukmacherów, czyli: bonus od depozytu, cashback oraz freebet.

  • Bonus od depozytu – polega on na tym, że przy rejestracji gracz dokonuje depozytu, z kolei zakład bukmacherski dodaje na jego konto dodatkowe środki na grę. Niewątpliwą zaletą jest tu wysoka kwota, bowiem w zależności od danej oferty czasami można uzyskać nawet od 50% do 200% od kwoty pierwszej wpłaty.
  • Cashback – zwany jest również zakładem bez ryzyka, który chętnie oferują firmy bukmacherskie. Jest to dobra oferta z punktu widzenia nowych graczy, którzy obstawiając dowolny zakład nie muszą obawiać się utraty wszystkich swoich środków. W razie przegranej cała stawka lub część postawionej kwoty w zależności od zapisów w regulaminie danego bukmachera ponownie pojawia się na koncie gracza.
  • Freebet – to darmowy zakład, który cieszy się dużą popularnością, ponieważ nie wymaga inwestycji własnych środków. Jest to rodzaj „vouchera” przyznawanego przez bukmacherów. Taki bonus gracz może wykorzystać na postawienie dowolnego zakładu.

Bonusy okolicznościowe

Na ciekawe oferty od bukmacherów mogą liczyć nie tylko początkujący gracze. Również  z myślą o regularnych typerach legalni bukmacherzy, np. STS oferują ciekawe bonusy okolicznościowe przy okazji jakichś ważnych wydarzeń sportowych lub społeczno-politycznych. Najczęściej są przyznawane w formie bonusu od depozytu lub zakładu bez ryzyka. W pierwszym przypadku na konto gracza trafiają dodatkowe środki, które może wykorzystać tylko na te kupony, jakie dotyczą nadchodzącego wydarzenia. Z kolei w przypadku zakładu bez ryzyka w razie przegranej środki wracają na konto gracza, dzięki czemu może je wykorzystać w dalszej grze. 

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Fot. Free-Photos/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*