AKCESORIAMODA I URODA

Producent kalendarzy firmowych Telegraph – poznaj nasze produkty

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Producent kalendarzy firmowych Telegraph – poznaj nasze produkty

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Produkcja kalendarzy to nasza pasja, którą pielęgnujemy od ponad 30 lat. Obecnie nasza firma posiada doświadczoną, stabilną kadrę, która angażuje się w każdy zlecony projekt oraz nowoczesny, zmodernizowany park maszynowy. Posiadamy także mnóstwo partnerów biznesowych z którymi współpracujemy od wielu lat oraz szerokie grono zaufanych klientów. To wszystko, czego mógł sobie życzyć założyciel rodzinnej firmy Telegraph.

Kalendarze i notesy z rodzinnej firmy Telegraph

W naszej ofercie posiadamy obecnie różnego rodzaju kalendarze – ścienne, biurkowe, kieszonkowe, książkowe, a także notesy. Realizujemy także wiele indywidualnych projektów oraz spersonalizowanych zamówień hurtowych dla firm.

Kalendarze reklamowe

Z naszej szerokiej oferty możesz wybierać typ kalendarza które odpowiadają Twoim wymaganiom. Posiadamy wiele modeli gotowych produktów oraz wykonujemy spersonalizowane kalendarze książkowe, trójdzielne, plakatowe B-1, wieloplanszowe, kieszonkowe, biurowe, lub całkowicie wykonywane zgodnie z projektem klienta.

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz trójdzielny wyróżnia się o tradycyjnych modeli tym, że prezentuje aż 3 miesiące naraz. Dzięki temu mamy wyeksponowany nie tylko teraźniejszy okres, ale także miesiąc do przodu i do tyłu. Środkowy jest aktualnym, górny poprzednim, a znajdująca się na dole kartka pokazuje co nas czeka. W ten sposób łatwiej zaplanować nadchodzące wydarzenia i szybciej zostanie nam przypomniane od dawna oczekiwane wydarzenie czy okazja, przez co będziemy mieli szansę lepiej się przygotować. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kalendarzy trójdzielnych dostępnych na stronie https://telegraph.com.pl/kalendarze-trojdzielne/.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe to doskonały wybór dla uczniów i pracowników – świetnie sprawdzają się podczas organizacji pracy. Zawsze będziemy mieć go pod ręką, sprawdzając zapisane terminy i notując ważne informacje. W naszym asortymencie znajdziesz kalendarze w formatach:

  • A4,
  • B5 i B5 Plus,
  • A5 i A5 Plus,
  • B6 i B6 Plus,
  • A6.

Produkty wysokiej jakości marki Telegraph

Produkując nasze kalendarze i notesy, poza jakością zwracamy także szczególną uwagę na środowisko naturalne. Dlatego stosujemy wyłącznie materiały ekologiczne Zarówno papier, karton, tektura, jak i okleiny używane w naszych drukarniach posiadają certyfikat FSC® natomiast papier kremowy który używam do kalendarzy w formie książki ma nadany certyfikaty EU Ecolabel, a także Cradle to Cradle. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Telegraph – producent kalendarzy firmowych.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*