AKCESORIAMODA I URODA

Czym kierować się przy wyborze torebki?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Czym kierować się przy wyborze torebki?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Torebka torebce nierówna. Bywa, że trudno odmówić sobie zakupu kolejnej. Tym bardziej że co rusz pojawiają się nowe, atrakcyjne modele. Zanim jednak dojdzie do finalizacji transakcji, warto zastanowić się nad tym, czy będzie mieć ją do czego dopasować. Nie można bowiem zapomnieć o tym, że podczas wyboru torebki należy kierować się pewnymi sprawdzonymi i uniwersalnymi kryteriami.

Jakie ma się potrzeby?

Jak wybrać idealną torebkę? Oto pytanie, które stawia sobie wiele kobiet. Prawdą jest to, że w pierwszej kolejności należy określić swoje potrzeby, aby móc dopasować, jaka torebka będzie najlepszym typem. Czy ma być to torebka, która będzie służyć do przenoszenia dokumentów do pracy? A może znajdzie się w niej tylko miejsce na portfel, smartfon oraz pomadkę? Warto uświadomić sobie to, czy ma być to torebka, która będzie użytkowana na co dzień, czy jednak korzystać się z niej będzie tylko przy wyjątkowych okazjach. Dopiero po tym, jak określi się potrzeby stawiane wobec wymarzonej torebki, można wyruszyć na poszukiwania idealnego modelu.

Torebki do noszenia na co dzień

Na co dzień sprawdzą się torebki w ciemnych, stonowanych kolorach, a więc klasyczne czerń i brąz, ewentualnie granat. Tak, jasne torebki są niezwykle stylowe, ale nie można zapomnieć o tym, że bardzo szybko się brudzą. Jeżeli ktoś nie chciałby nastawiać się na codzienne czyszczenie, powinien postawić jednak na ciemne kolory. Jeżeli zależy nam na pojemności, wydaje się, że shopperka i listonoszka powinny sprostać tym oczekiwaniom; zmieścimy w niej najpotrzebniejsze rzeczy, jakie potrzebne są poza domem. Należy zwrócić uwagę na to, czy posiada torebka wygodne uszka lub wygodny pasek o odpowiedniej szerokości. Będzie to swoiste wzmocnienie, a na dodatek będzie można być pewnym tego, że torebka nie będzie stanowić tak dużego obciążenia dla kręgosłupa.

Torebka na wyjątkowe okazje

Każda kobieta wie jednak, że prócz torebek do noszenia na co dzień, potrzebnej są i takie, w których będzie się wyglądać szałowo. W końcu mówi się, że w przypadku wyjątkowych okazji, torebka stanowi kropkę nad i dla spójnej stylizacji. Wiele zależy od koloru. Przed zakupem zastanówmy się, co obecnie mamy w szafie. Chodzi o to, aby kolor i odcień torebki korespondowały z charakterem ubrań przeznaczonych na tak zwane wielkie wyjścia. 

Nie można pomijać także jej eleganckiego charakteru. Można śmiało zdecydować się na torebkę w kolorze czarnym, ale też nie można pozwolić sobie na tą torebkę w tym odcieniu, jaką używa się na co dzień. Będzie to już modowy błąd, który może zostać wytknięty przy najbliższej okazji. Musi to być także torebka minimalnej wielkości. Tak, aby móc zmieścić tam maksymalnie pomadkę i smartfon. Na wielkie wyjścia nie ma co za dużo ze sobą zabierać.

W sklepach do wyboru są najróżniejsze torebki. Każda kobieta jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, trzeba tylko dobrze szukać, nie tracić cierpliwości ani wiary w to, że zaraz wpadnie w nam w ręce coś naprawdę ekstra.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*