ROZRYWKAUROCZYSTOŚCI

Prezenty dla nastolatka – doradzamy, co wręczyć

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Prezenty dla nastolatka – doradzamy, co wręczyć

Artykuł sponsorowany

Upominki wręczane bliskim sprawiają obu stronom naprawdę wiele radości i pozwalają pokazać, jak wiele dana osoba dla Ciebie znaczy. Nastolatkowie to jedna z najtrudniejszych do obdarowania grup, ponieważ ich zainteresowania i pasje zmieniają się, jak w kalejdoskopie, a zawarcie bliskiej i zażyłej relacji z człowiekiem w okresie dojrzewania często graniczy z cudem. Poznaj nasze inspiracje dotyczące prezentów dla nastolatków i znajdź idealny upominek.   

Uniwersalne prezenty na każdą okazję  

Pula prezentów, które ucieszą 99% osób, w tym nastolatków, jest dość duża, ale nieoczywista, przez co trzeba się czasem nagłowić, by znaleźć taki upominek. Świetnym prezentem dla nastolatków od rodziny są personalizowane gadżety, na przykład ze zdjęciami lub ważnymi cytatami. Osobiste prezenty pokazują Twoje zaangażowanie i starania, żeby znaleźć coś, co ucieszy obdarowaną osobę. Prezenty dla nastolatków powinny być dostosowane do ich zainteresowań i upodobań. Podarunki związane z mediami społecznościowymi, aplikacjami jak TikTok czy Snapchat na pewno ucieszą młodych osób aspirujących do zostania influencerami czy YouTuberami. Również gadżety takie, jak kubki, poduszki czy breloczki ze zdjęciem są świetnym pomysłem dla młodych osób. 

Prezenty dla nastolatki   

Nastolatki zaczynają wchodzić w dorosłość, ich gust i zainteresowania się zmieniają, a wraz z nimi także styl ubierania się. Nowe ubrania albo kosmetyki to doskonały wybór dla dojrzewającej dziewczyny. Obdarowana na pewno ucieszy się także z bonu do sklepu odzieżowego, który będzie mogła wykorzystać na samodzielne zakupy. Dobry pomysł na prezent dla siostry to na przykład album lub fotoksiążka ze wspólnymi zdjęciami czy magnes upamiętniający wspólne wspomnienia. 

Prezenty dla nastolatka  

Młodzi chłopacy również zmieniają swoje upodobania i zaczynają interesować się bardziej “dorosłymi” sprawami. Fajnym upominkiem dla nastolatka będzie na przykład koszulka z personalizowanym nadrukiem lub logo ulubionej drużyny piłkarskiej. Pomysł na prezent dla brata czasem trudno znaleźć, jednak, podobnie jak w przypadku dziewczyn, mogą być oni wrażliwi i sentymentalni. Gadżet ze wspólnym zdjęciem z wakacji albo fotoalbum z pewnością wzbudzi w nim miłe wspomnienia. Jeśli chłopak ma już swój samochód, na pewno ucieszy go jakiś gadżet do auta lub breloczek do kluczyków samochodowych.   

Prezenty na osiemnastkę  

Osiemnaste urodziny to jeden z najważniejszych momentów w życiu młodego człowieka. Moment wkroczenia w dorosłość często łączy się także z huczną imprezą, na którą zaproszonych jest wielu gości. Prezent na osiemnastkę powinien nawiązywać nieco do podniosłości tego wydarzenia oraz do przywilejów, jakie niesie za sobą osiągnięcie pełnoletności. Personalizowany kufel na piwo, kieliszki do wina lub wódki z osobistym grawerem i datą urodzin na pewno ucieszą jubilata, będą zabawnym upominkiem i pamiątką na lata.  

Koszulka upamiętniająca tę okazję z żartobliwym napisem lub grafiką własnego projektu również sprawdzi się, jako prezent na osiemnaste urodziny. Warto, aby taki upominek był gadżetem, który zostanie z jubilatem na wiele kolejnych lat i będzie budził miłe wspomnienia. Koperta z pieniędzmi, choć wiele młodych osób bardzo ucieszy, zostanie szybko zapomniana, a prezent będzie pamiątką tego ważnego momentu.  

Zdjęcie główne: pexels.com/Vlada Karpovich

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*