ROZRYWKA

Pomysły na prezent dla artystycznej duszy

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Pomysły na prezent dla artystycznej duszy

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zawsze, gdy stajemy przed wyborem prezentu dla bliskich czujemy presję, by wybrać coś wyjątkowego. Zdarza się, że pomysł mamy w zanadrzu od dawna, ale też i tak, że mimo bliskiej znajomości z daną osobą, w naszej głowie jest zupełna pustka. Szczególnie istotne jest wtedy, by postawić mimo wszystko na podarunek najbardziej związany z zainteresowaniami bliskiego, a nie tym, co akurat jest najmodniejsze w sieci. Szczególnym wyzwaniem zdają się być podarunki dla osób kreatywnych, o duszy artysty czy majsterkowicza, które już są w posiadaniu wielu oryginalnych akcesoriów. Tymczasem zawsze mamy mnóstwo możliwości!

Kreatywne osoby lubią przedmioty, którym mogą nadać inny wymiar

Jeśli szukasz inspiracji na prezent dla artystycznej duszy, postaw na podarunek, który będzie mógł służyć do wielu aktywności i być wykorzystany w kreatywny sposób. Choć czasem zdaje się nam, że tak prozaiczne przedmioty, jak pędzle czy papier to zbyt trywialny pomysł, to uwierzcie, że osobom, które uwielbiają tworzyć nigdy dość takich akcesoriów! A jeśli nie jesteś pewny, jakich przedmiotów używa bliski, bo temat jest Ci bardzo odległy, postaw na prezent pośrednio związany ze światem artystów, jak duży plakat ze znanym malarzem, jego jednym dziełem lub kolażem wielu. Z prezentów związanych z rękodziełem czy malarstwem w luźny sposób sprawdzą się oryginalnie zdobione terminarze, etui na telefon w niecodzienny wzór, drewniane szkatułki na biżuterię lub bibeloty, czy też sama ręcznie robiona i oryginalna biżuteria.

Fot.:  freepik.com / freepik 

Gdzie szukać inspiracji na prezent dla artysty lub majsterkowicza?

Jeśli bliska Ci osoba jest typem majsterkowicza i lubi sama tworzyć różne przedmioty, z pewnością zachwyci się wszystkim, co jest związane z szeroko pojętym DIY – Do IT Yourself, czyli Zrób To Sam. Mogą to być farbki, zestaw do ceramiki, brokaty, akcesoria do decoupage, papiery, pianki czy naczynia szklane. Pomysły są doprawdy nieskończone, a ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia. Tysiące przydatnych akcesoriów dostarczy Ci sklep plastyczny www.SklepMatejko.pl, gdzie znajdziesz wiele inspiracji na prezent dla artysty. Zastanów się, czym najbardziej interesuje się bliska Ci osoba i stwórz niecodzienny prezent, który zachwyci i zostanie zapamiętany dłużej niż czekoladki czy zestaw kosmetyków. Osoby kreatywne czerpią ogromną przyjemność z samodzielnego tworzenia niekomercyjnych przedmiotów, które pozwala im realizować swoje pasje.

Sklep plastyczny ułatwi Ci wybór właściwych akcesoriów

Artystom nigdy dość akcesoriów plastycznych i przydatnych gadżetów. Szeroka oferta sklepu plastycznego www.SklepMatejko.pl ułatwi Ci wybór podarunku, który wywoła uśmiech na twarzy i przyda się w tworzeniu ciekawych dzieł. Uzdolniona plastycznie z pewnością ucieszy się z zestawu dobrej jakości pędzli czy farb, ale możesz postawić także na sztalugę lub paletę, lub patrząc z nieco innej perspektywy, na ciekawą lampkę, która ułatwi precyzyjne prace wykonywane wieczorami. Osoby zainteresowane techniką decoupage na pewno ucieszą się z drewnianych przedmiotów, które będą mogły wedle swoich pomysłów ozdobić. Wejdź na sklep plastyczny www.SklepMatejko.pl i daj się ponieść fantazji!

Zdjęcie główne:  freepik.com / freepik 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*