GOTOWANIEZRÓB TO SAM

Michel Moran w Twojej kuchni? To możliwe! Weź udział w darmowych warsztatach

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Michel Moran w Twojej kuchni? To możliwe! Weź udział w darmowych warsztatach

Gotowanie to Twoja pasja? Akademia Inspiracji Makro zaprasza na świąteczne warsztaty. W tajniki przyrządzania pysznych potraw wprowadzi cię sam Michel Moran!

Bezpłatne warsztaty odbęda się 23 listopada o godz. 18.00 w formie online i sa skierowane do każdego, bez względu na umiejętności kulinarne. Prowadzącym będzie Michel Moran, francuski resttaurator oraz mistrz kuchni, juror polskiej edycji programów MasterChef oraz MasterChef Junior.

Poczuj magię nadchodzących świąt

Dzieki warsztatom będzie można powoli poczuć atomosferę zbliżających się świąt, ponieważ w menu znajdą się potrawy bożonarodzeniowe. Szef kuchni pokaże, jak przygotować gruszki karmelizowane z orzechami laskowymi i czekoladą oraz filet z karpia w sosie musztardowym z grillowaną cukinią. Na uczestników czekać będzie również specjalna sesja pytań i odpowiedzi, w ramach której prowadzący postara się rozwiązać wszystkie dylematy kulinarne. Listę niezbędnych składników oraz sprzętu można znaleźć na stronie: https://tiny.pl/72n2m. Transmisja warsztatów odbędzie się na profilu FB organizatora.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*