TECHNOLOGIA I INFORMATYKAUMIEJĘTNOŚCI

Czym charakteryzuje się nowy Windows 8.1?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Czym charakteryzuje się nowy Windows 8.1?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

System operacyjny jest bardzo ważnym wyposażeniem każdego komputera. Odpowiada za wiele czynności umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie urządzenia, obsługując znajdujące się na nim programy. Usprawnia użytkowanie wielu aplikacji, odtwarza multimedia i pliki, jak również odpowiada za ochronę danych. Od wybranego przez nas systemu zależy, jakie programy będą obsługiwane oraz z jakich udogodnień będziemy mogli korzystać. Jednym z popularnych dziś na rynku jest Windows 8.1.

Windows 8.1 oraz jego możliwości

Mówi się, że Windows 8.1 jest nowszą, ulepszoną wersją swojego poprzenika. System stworzony został w taki sposób, by działać dużo szybciej i o wiele wydajniej. Charakteryzuje się ulepszonym, odświeżonym wyglądem interfejsu. System został świetnie dostosowany do użytkowników urządzeń dotykowych, jednak równie dobrze działa też na komputerach stacjonarnych, jak i na laptopach. Dużą zaletą jest też możliwość pobierania plików z chmury – wystarczy jedynie zalogowanie się do swojego konta Microsoft. Dostępne wersje oprogramowania to Windows 8.1 Home, Windows 8.1 Professional oraz Windows 8.1 Enterprise.

Office 2021 – nowoczesny pakiet biurowy do pracy i nauki

Oferowany przez firmę Microsoft Office 2021 to pakiet nowoczesnych i niezwykle przydatnych aplikacji biurowych. Dedykowany jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak również biznesowych, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w użytku domowym oraz komercyjnym. Za sprawą nowoczesnego, przejrzystego interfejsu korzystanie z dostępnych w pakiecie funkcji jest wygodne i komfortowe. Oferowane w Office 2021 programy to niezwykle przydatne aplikacje, takie jak Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint oraz Microsoft OneNote. Zależnie od wersji i przeznaczenia danego pakietu, każdy z nich posiada wiele dodatkowych programów oraz funkcji, które uatrakcyjniają i wspomagają pracę, sprawiając, że staje się ona dużo szybsza oraz wydajniejsza.

Teamnet-Software – sprawdzony sklep z wysokiej jakości produktami

Wyposażając nasz komputer w programy użytkowe musimy pamiętać, by pochodziły one z legalnego, sprawdzonego źródła. Gwarantuje to bowiem ich dobre i bezproblemowe użytkowanie. Teamnet-Software jest internetowym sklepem, oferującym wysokiej jakości oprogramowanie informatyczne. Przedmioty, w jakie możemy się zaopatrzyć to różnego typu systemy operacyjne, programy antywirusowe, pakiety biurowe oraz wiele rodzajów innych oprogramowań wraz z ich kluczami, które swoje zastosowanie znalazły zarówno w użytku domowym, ale też biurowym. Wysokojakościowe produkty, przystępne ceny, a także kompleksowa, profesjonalna obsługa są gwarancją zadowolenia każdego klienta.

 Fot.: materiał prasowy Klienta 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*