ROZRYWKAUROCZYSTOŚCI

Co na Dzień Babci i Dziadka od niemowlaka?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Co na Dzień Babci i Dziadka od niemowlaka?

Freepik.com

Artykuł sponsorowany

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa okazja, aby pokazać naszym najstarszym członkom rodziny, jak bardzo są dla nas ważni. Nawet najmłodsze dzieci mogą „przygotować” – za pomocą rodziców – niezapomniane upominki. W tym wpisie podpowiemy, jak wybrać oryginalne i pełne miłości prezenty, które z pewnością zachwycą każdą babcię i dziadka!

Dzień Babci i Dziadka – okazja do celebracji od pierwszych lat życia

Dzień Babci i Dziadka to nie tylko czas na wręczanie prezentów, ale przede wszystkim okazja do budowania i wzmacniania rodzinnych więzi, szczególnie od pierwszych lat życia wnuka. Świętowanie tego dnia z niemowlakiem ma głębokie znaczenie. Pozwala kształtować bliską relację między najmłodszymi a seniorami rodziny już od najwcześniejszych chwil. Daje to dzieciom poczucie przynależności i bezpieczeństwa, a dziadkom radość z bycia ważną częścią życia wnuków.

To także doskonały sposób na przekazywanie wartości, takich jak szacunek dla starszych i świadomość rodzinnych tradycji. Celebracja tego dnia, nawet w okresie niemowlęctwa, jest inwestycją w przyszłość rodziny, gdzie wzajemne wsparcie, miłość i pamięć o sobie nawzajem są kultywowane od najmłodszych lat.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka od niemowlaka oczywiście zostanie wybrany przez rodziców, co nie zmienia faktu, że może on być doskonałym sposobem na tworzenie relacji dziadkowie-wnuk już od najmłodszych lat. Poniżej prezentujemy tylko kilka pomysłów, co można zakupić jako prezent dla babci i dziadka niemowlęcia!

Pamiątkowe fotografie: wspomnienia z wnukiem

Albumy na wklejane fotografie lub te z miejscem na osobiste dedykacje są eleganckim sposobem na zachowanie cennych chwil spędzonych z wnukiem. Dzięki nim babcia i dziadek mogą cieszyć się wzruszającymi wspomnieniami, które będą tylko nabierać wartości z biegiem lat. Album już sam w sobie jest wyjątkowym upominkiem, ale jego wartość znacząco wzrasta, gdy wzbogacimy go o pierwsze zdjęcia wnuka lub wnuczki z dziadkami.  Na jego okładce można umieścić personalizację np. w postaci imion dziadków czy też zamieszczenie daty wręczenia prezentu. To nie tylko początek przygody z zachowywaniem wspólnych wspomnień, ale również cudowny sposób na pokazanie dziadkom, jak ważni są w życiu najmłodszych członków rodziny i jak każdy ich moment razem jest cenny.

Dla dziadków-hobbystów

Prezenty praktyczne to dowód docenienia dziadków jako ludzi posiadających wiedzę i zainteresowania, którymi mogą się dzielić z innymi.  Dobrym pomysłem będzie przepiśnik dla babci, która kocha gotować lub estetycznie wykonane akcesoria kuchenne takie jak eleganckie zestawy zawierające sztućce i deskę do krojenia, a dla dziadka-majsterkowicza grawerowana skrzynka.

Klasycznie, ale jednak oryginalnie

Dla osób, które chciałyby jednak pozostać w tematyce klasyków, polecamy skrzynki ze słodyczami – np. skrzynie krówek. Dobrym pomysłem może być również podarowanie plakatu w ramce, na którym znajdują się odciski dłoni wnuczka oraz drewnianej laurki w kształcie serca.

Chcesz wręczyć babci bukiet, ale wiesz, że kwiaty nie ucieszą jej tak, jak praktyczny zestaw do szydełkowania? Bukiet włóczek z szydełkami, który dostępny jest na https://planetadzieci.pl/produkt/bukiet-bawelnianych-z-szydelkami-prezent-dla-babci/, zapakowany jest w specjalne kraftowe pudełko i zawiera pięknie ułożone w formie kwiatów kłębki. Do takiego podarunku dołączona jest karteczka z dedykacją.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*