PSYCHOLOGIARELACJE

Co kupić dziewczynie na urodziny?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Co kupić dziewczynie na urodziny?

Artykuł sponsorowany

Szukasz niebanalnego pomysłu urodzinowy podarunek? Nie chcesz, żeby Twój prezent okazał się niewypałem? Podpowiadamy, co może sprawić radość dziewczynie!

Prezent zgodny z zainteresowaniami

Każda dziewczyna jest na swój sposób wyjątkowa i właśnie dlatego stworzenie uniwersalnego podarunku wcale nie jest łatwe. Zazwyczaj takie prezenty wręcza się na początku znajomości – są to niezobowiązujące drobiazgi takie jak karty podarunkowe. Razem z rozwojem znajomości przychodzą jednak bardziej spersonalizowane prezenty. W tym przypadku bardzo ważne jest wzięcie pod uwagę zainteresowań obdarowywanej osoby – jeśli interesuje się sportem, z pewnością ucieszy się ze sprzętu odpowiadającego rodzajowi wykonywanych przez nią ćwiczeń. Może to być na przykład piłka gimnastyczna beactive. To prezent, który sprawdzi się zarówno dla osób ćwiczących w celu zwiększenia stabilności mięśni i ich siły, ale również posłuży jako element codziennej relaksacji.

Dla dziewczyny aktywnej fizycznie

Innym podarunkiem dla wysportowanych może być również miesięczny karnet na siłownię, sprezentowanie wyjścia na basen, ściankę wspinaczkową albo do parku linowego. Wszystko zależy od upodobań obdarowywanej dziewczyny.

Jeśli natomiast wiesz, że pracuje nad konkretną partią ciała w celu wyrzeźbienia jej – możesz dobrać aktywność lub sprzęt właśnie pod ten cel. Na przykład hula hop doskonale sprawdzi się dla skupiających się nad ćwiczeniem mięśni brzucha i wyszczupleniem talii, hantle – dla tych, które rozbudowują mięśnie ramion i grzbietu, a taśmy i gumy do ćwiczeń – dla pracujących nad dolnymi partiami ciała.

Podarunek „beauty”

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować, jest zainteresowana urodą i stylem, otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Możesz sprezentować jej kosmetyki kolorowe – na przykład paletkę cieni. Unikaj prezentowania korektorów, podkładów czy pudrów – Twoja ocena czyjejś cery może nie być dokładna, a kosmetyki w kolorze skóry należy dobierać z wyjątkową uwagą. Innym dobrym pomysłem może być kosmetyk pielęgnacyjny albo akcesoria do włosów. Może to być olejek, wcierka, szczotka do włosów – taki prezent z pewnością pomoże dziewczynie zadbać o ich kondycję w dodatkowy sposób, nie zaburzając jej osobistego planu pielęgnacji. Możesz też rozważyć podarowanie wizyty w spa, masażu albo pedicure, co z pewnością będzie ciekawym i odprężającym przeżyciem.

Zdj. główne: BEARPAW PRODUCTS/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*