PSYCHOLOGIARELACJE

Co kupić dziewczynie na rocznicę?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Co kupić dziewczynie na rocznicę?

Artykuł sponsorowany

Rocznica związku, zaręczyn czy ślubu to okazja, na którą większość par chce obdarowywać się prezentami. Jest to wspaniała okazja do zbierania pamiątek ze związku, pokazania sobie nawzajem miłości i zaangażowania w relację. Znalezienie oryginalnego i zaskakującego pomysłu na prezent dla dziewczyny, nawet, jeśli znasz ją doskonale, może okazać się naprawdę sporym wyzwaniem. Podpowiadamy, jakie prezenty możesz kupić swojej dziewczynie z okazji rocznicy.    

Flowerbox   

Bukiet kwiatów to stary i niezawodny klasyk, jeśli chodzi o prezenty dla kobiet. Zwykła, tradycyjna wiązanka może jednak okazać się zbyt mało kreatywna. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie flowerbox, który jest świetną i dużo modniejszą obecnie alternatywą dla bukietu.

Mówi się, że szczerze dane kwiaty długo pozostają świeże i więdną później niż te wręczone od niechcenia. Wieczne róże to świetny prezent na rocznicę, ponieważ są to kwiaty, które utrzymują świeżość nawet przez kilka lat. Taki wieloletni flowerbox nie tylko będzie cieszył oko Twojej dziewczyny, lecz także symbolizował Waszą nieprzemijającą miłość.   

Gra dla par   

Okazja do spędzenia wspólnego czasu i poznania się bliżej, to najlepszy prezent, jaki można podarować komukolwiek. Gra dla par, nieważne czy planszowa, komputerowa czy na konsole, jest świetnym pretekstem do tego, żeby lepiej się poznać i zbliżyć do siebie. Planszówki psychologiczne to doskonały impuls do tego, by poruszyć w związku trudne lub nieoczywiste tematy i w ten sposób dowiedzieć się o sobie czegoś więcej.

Z kolei gry zręcznościowe na konsolę pomagają poprawić komunikację i nauczyć się współpracy w związku. Nie bez znaczenia jest także element zdrowej rywalizacji oraz zabawy przy wspólnym dążeniu do wygranej. Gra na rocznicowy prezent może być też bardziej pikantna, na przykład karty lub kości do gry z zadaniami lub pytaniami dla dorosłych. 

Koszulka na prezent   

Świetnym pomysłem na upominek może być również na przykład koszulka czy bluza z zabawnym napisem lub personalizowanym tekstem. Koszulki dla par mogą mieć także nadruk w formie Waszego wspólnego zdjęcia, co będzie wyjątkowo dobrą propozycją na rocznicę w związku. Zabawne t-shirty z napisami dla par to też fantastyczny pomysł, by nosić je razem. Grafiki dla pań i panów nawiązujące do siebie i uzupełniające się wzajemnie, tak, jak ludzie w parze, to doskonały nadruk na koszulkę czy bluzę, mającą być rocznicowym prezentem. 

Wspólny wyjazd albo weekend w hotelu  

W codziennym życiu i dominującej je rutynie trudno jest czasem zatrzymać się i docenić to, co ma się w związku. Ciągły pęd dnia i natłok obowiązków sprawiają, że bardzo często zapomina się o drugiej osobie i zaczyna się spędzać czas nie ze sobą, a obok siebie. W rozwiązaniu takiej sytuacji i przełamaniu tej nudy może pomóc wspólny wyjazd. Rocznica związku to doskonały pretekst do tego, żeby wyjechać do hotelu, odpocząć od codzienności i odkryć swój związek na nowo.

Nawet weekendowy wypad za miasto lub do innej miejscowości, by oderwać się na chwilę od obowiązków i zmartwień pozwala spojrzeć na związek z innej strony, zatrzymać się i naprawdę poświęcić sobie czas. Spędzenie wspólnie kilku dni z dala od trosk czy nudnej codzienności to świetna odmiana, która raz na jakiś czas przyda się każdej parze. Pamiętaj, że nie musi być to od razu wycieczka na Malediwy, nawet wynajęcie hotelu w mieście, w którym mieszkacie może być wspaniałym doświadczeniem.

Zdj. główne: Ekaterina Shevchenko/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*