INNE

Wiadomości z Holandii – Twój Głos Polski. Portal dla Polaków mieszkających w Holandii

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Wiadomości z Holandii – Twój Głos Polski. Portal dla Polaków mieszkających w Holandii

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Jednym z popularnych kierunków emigracji zarobkowej jest Królestwo Niderlandów. Polacy szczególnie obrali sobie Holandię jako miejsce do pracy sezonowej w branży ogrodniczej i rolniczej. Polonia liczy około 250 tysięcy osób, która zamieszkuje m.in. Rotterdam, Amsterdam oraz Hagę. Na portalach z ogłoszeniami o pracę znajdziemy wiele ofert zatrudnienia, np. jako opiekunka osób starszych lub przy zbiorach owoców i warzyw, które chętnie podejmowane są przez naszych rodaków. Zdecydowana większość zachwala ten kraj jako miejsce do życia i pracy. Planujesz wyjazd do Holandii? Sprawdź najnowsze ogłoszenia o pracę w portalu Głos Polski i znajdź wymarzone zatrudnienie na zachodzie!

Wysokie zarobki, dobra pomoc socjalna i piękne otoczenie. Taka jest właśnie Holandia!

Łatwość znalezienie zatrudnienia. Pracodawcy stwarzają atrakcyjne warunki dla pracowników z Polski. Mogą oni zarobić nawet o kilka tysięcy złotych więcej za tą samą pracę w naszym kraju. Wielu z nich decyduje się na znacznie dłuższy pobyt w Holandii niż planowało. “Praca Holandia” jest popularną frazą wyszukiwaną przez użytkowników w Google (średnio około 15 tys. razy w miesiącu). Możliwość rozwoju, łatwa komunikacja w języku angielskim, liczna polonia, a także wysokie zarobki i szacunek do pracownika. Dochodzi do tego jeszcze kwestia jednego z najniższych wskaźników bezrobocia w Unii Europejskiej – to główne aspekty, które tak chętnie przyciągają Polaków do kraju tulipanów i rowerów. Sprawdź najnowsze ogłoszenia na portalu Głos Polski pracy stałej lub sezonowej. 

Informacje ogólne, sekcje tematyczne, popularne ogłoszenia. Docieramy do 200 tysięcy Polaków!

Głos Polski jest jednym z największych portali tego typu dla Polaków mieszkających i pracujących w Holandii. Ogłoszenia podzielone są na kategorie m.in. wynajem mieszkania lub domu, polskie biura rachunkowe, tłumacze przysięgli czy warsztaty samochodowe. Znajdziesz u nas również ciekawą sekcję blogową, w której dostępne są artykuły na temat finansów, podatków, kulinariów, społeczeństwa, sportu oraz zdrowia i urody. 

Z nami będziesz zawsze na bieżąco. Najnowsze wiadomości z Holandii dostarczane są przez doświadczonych redaktorów, którzy tworzą wyczerpujące artykuły o codziennych wydarzeniach, abyś mógł śledzić to, co dzieje się w Holandii.

Wejdź na https://glospolski.nl/, sprawdź aktualne ogłoszenia z ofertami o pracę i zwiększ swoje zarobki. Czeka na Ciebie setki możliwości zatrudnienia w wielu branżach. Zaaplikuj na wybrane stanowisko i czekaj na kontakt od pracodawcy!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*