MODA I URODAODZIEŻ

Trendy ślubne w stolicy – piękne suknie ślubne dla wymagających pań

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Trendy ślubne w stolicy – piękne suknie ślubne dla wymagających pań

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Większość dziewcząt już od najmłodszych lat planuje, jak wyglądać będzie ślub, w jakiej sukni pójdą do ołtarza i jak powinien wyglądać ich wymarzony partner. Z czasem te wymagania mogą się zmienić, choć jeśli chodzi o suknię ślubną, to ta kwestia wywołuje zawsze najwięcej emocji, wzruszeń i łez, gdyż pani młoda chce wyglądać przepięknie. 

Suknie ślubne na duże uroczystości i niewielkie przyjęcia

Wybór sukienek ślubnych jest bardzo duży, dzięki czemu panie mogą dobrać idealny strój dopasowany do miejsca, w którym przyjęcie się odbędzie lub do własnych preferencji. Na nieco mniej uroczyste imprezy można zdecydować się na dopasowaną sukienkę w kolorze ecru, a na wesele bardziej eleganckie może sprawdzić się suknia z falbanami i z gorsetem. Bardzo ważne jest, by sukienka była dopasowana do figury, ale też i motywu przewodniego przyjęcia. Panie, które chcą wyeksponować swoje atuty, mogą pomyśleć o krótkiej sukience.

Jak wybrać suknię marzeń?

Znalezienie idealnej sukni ślubnej wcale nie musi być trudne, jeśli oczywiście trafi się na dobry salon z sukniami, a także obsługę i krawcowe, które pomogą i doradzą w tej kwestii. Na pewno warto na początek zapoznać się z obowiązującymi w sezonie trendami i sprawdzić, czy pokrywają się one z wyobrażeniami o tej wyjątkowej kreacji. Dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenie nurtów obowiązujących w Warszawie, bo stolica zawsze wyprzedza inne miasta i niejako wyznacza trendy. Dla ułatwienia sobie zadania można wejść na stronę https://www.lanesta.eu/kontakt/nasze-salony/salon-warszawa i zobaczyć, co jest na topie, a przy okazji można też dowiedzieć się, w jakim możliwie najkrótszym terminie można zamówić suknię szytą na wymiar.

Jaki styl sukni ślubnej wybrać?

Suknie ślubne dostępne są w wielu ciekawych wzorach i kolorach, choć oczywiście największy asortyment obejmuje długie, koronkowe sukienki w kolorze białym. W ostatnim czasie na uwagę zasługują też sukienki w stylu boho, które są nieco skromniejsze, ale zarazem bardzo kobiece i urokliwe. Bez względu na trendy zawsze znakomicie prezentują się princeski, ale też i proste, długie suknie z odkrytymi ramionami i plecami. Styl sukni powinien być dopasowany do charakteru pani młodej, bo przede wszystkim musi się ona w takiej kreacji czuć swobodnie. Oczywiście jest to jedyny taki dzień w życiu, więc można sobie pozwolić na więcej, choć w skromnej kreacji można wyglądać równie wyjątkowo. Na pewno warto przymierzyć kilka propozycji, posłuchać rad najbliższych, ale też i sprzedawcy, który doskonale zna się na swojej pracy.

Fot.: Jenny Kopp/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*