ZDROWIE

Szczepienia przeciw COVID-19 – jak podjąć właściwą decyzję? Webinarium z ekspertem

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Szczepienia przeciw COVID-19 – jak podjąć właściwą decyzję? Webinarium z ekspertem

Temat szczepień jest w ostatnich miesiącach na ustach wszystkich. Weź udział w wirtualnym spotkaniu z ekspertem i dowiedz się wszystkiego na temat szczepionek przeciw COVID-19.

Wokół tematu szczepień narosło wiele mitów. Chaos informacyjny, ogromna ilość różnych, często sprzecznych ze sobą komunikatów sprawia, że wiele osób czuje się zagubionych i odkłada w czasie decyzję dotyczącą przyjęcia szczepienia. Majowe wydarzenie będzie okazją, aby zaczerpnąć wiedzę na temat szczepień z rzetelnych, medycznych źródeł. Spotkanie rozpocznie się 5 maja o godz. 19.00, a jego transmisja zostanie udostępniona w serwisie YouTube.

Fot Angelo Esslinger/Pixabay

O ekspercie

Gościem spotkania będzie dr hab. Tomasz Smiatacz – lekarz, specjalista chorób wewnętrznych i zakaźnych, adiunkt oraz kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pełni również funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chorób zakaźnych. Jest także członkiem interdyscyplinarnego zespołu ds. COVID-19 przy Prezesie Polskiej Akademii Nauk.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu spotkań „Koronawirus na celowniku”, które organizuje Centrum Nauki Kopernik we współpracy z Polską Akademią Nauk.

Fot. Gustavo Fring/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*