DOM I OGRÓDWNĘTRZE

Strefa wypoczynkowa w nowoczesnej i wygodnej odsłonie? Sięgnij po nasze inspiracje!

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Strefa wypoczynkowa w nowoczesnej i wygodnej odsłonie? Sięgnij po nasze inspiracje!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Rozplanowanie i montaż ściany RTV to nie lada wyzwanie niezależnie od metrażu i rodzaju sprzętu audiowizualnego, który chcesz zagospodarować. Dzieje się tak, ponieważ w tej konstrukcji należy połączyć ze sobą nienaganny sposób wykonania, trwałość i niezawodność. Ważną cechą kącika telewizyjnego jest także odporność na obciążenia i świetny design, bo umieszczamy go zazwyczaj w salonie — czyli najbardziej reprezentatywnej części swojego domu.

Twój TV set wymaga odpowiedniej oprawy!

Kiedy telewizor jest włączony — kradnie uwagę twoich gości. Przyznasz, chyba że podczas wieczorów filmowych z przyjaciółkami lub wspólnego oglądania meczów piłkarskich nikt nie rozgląda się zbytnio po mieszkaniu, bo najważniejsza jest treść interesujących was emisji. Jeszcze większą uwagę zdobywają gamerskie potyczki z użyciem padów i konsoli. Rola zabudowy RTV paradoksalnie ujawnia się najmocniej wtedy, gdy panuje cisza, a oczy gości i domowników zwrócone są na szczegóły wykończenia wnętrza. 

Zabudowa RTV do salonu? Twardy orzech do zgryzienia pozostaw doświadczonym fachowcom!

Tam, gdzie do głosu dochodzi elektryka pod postacią okablowania sprzętu, montażu odpowiednich gniazd i oświetlenia, najlepiej podążać za radą specjalistów. Popularnym rozwiązaniem jest w dzisiejszych czasach projektowanie zabudowy u architekta, następnie zamówienie jej u stolarza i finalny montaż, do którego czasem potrzebujemy również doświadczonego elektryka. 

Każdy, kto przeszedł tę drogę, wie, że efekt tego procesu może być fantastyczny! Droga do niego nie zawsze jest jednak usłana różami, ponieważ zgranie ze sobą 3 różnych brygad fachowców może kosztować sporo czasu i funduszy. Nie odradzamy — lecz uświadamiamy! A gdyby tak zastosować alternatywne rozwiązanie?

Skorzystaj z modułowej zabudowy, którą łatwo dopasujesz do wymiarów i wykończenia swojego salonu!

Jeżeli znajdziesz pośród nich komplet, który wstrzela się w twój gust, to jesteś w przysłowiowym domu! Ścianka meblowa RTV to kompleksowe rozwiązanie pozwalające na kreatywną zabawę przestrzenią i zapewnienie sobie komfortu na lata. Zaznaczamy, że nie ma ona nic wspólnego z PRL-owską meblościanką z barkiem, którą niektórzy z nas kojarzą z dzieciństwa! Pośród propozycji obecnych na rynku możesz dostrzec wiele inspiracji architektonicznych i połączyć je ze swoim salonem na sto sposobów. 

Dostosuj kolory modułów zabudowy, okleiny i pochwyty, aby maksymalnie wykorzystać potencjał, który niesie ze sobą to rozwiązanie. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do niezawodnego zainstalowania sprzętu, wliczając w to szafkę RTV, panele ścienne, a nawet oświetlenie LED. Jednak to, co w zastosowaniu nowoczesnej ścianki meblowej ujmuje najbardziej, to łatwa i przyjazna instalacja zintegrowanych ze sobą części systemowych oraz niezwykle atrakcyjna oferta cenowa!

Porada specjalisty to bezcenna informacja, którą zawsze warto mieć z tyłu głowy!

Do ciebie należy decyzja, na który wariant zabudowy się zdecydujesz. Meble RTV na zamówienie, gotowy zestaw modułowy i samodzielna aranżacja swojego domowego kina w równym stopniu wymagają ostrożności i uwagi. Dlatego zawsze pozostawaj w kontakcie ze specjalistą, który pomoże ci się ustrzec przed kosztownymi awariami sprzętu, zwłaszcza kiedy w grę wchodzą nietypowe rozwiązania technologiczne. Czasami wystarczy jeden telefon lub rzut oka fachowca, który w mig rozwieje twoje wątpliwości. Przy odpowiednim wsparciu każdy z twoich wyborów może okazać się strzałem w 10!

Fot.: materiały prasowe Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*