INNE

Sprzedaż i skup maszyn masarskich – zapraszamy do ERY Food Machinery po najlepszy sprzęt

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Sprzedaż i skup maszyn masarskich – zapraszamy do ERY Food Machinery po najlepszy sprzęt

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Jeżeli szukasz maszyn świetnie sprawdzających się w zakładach masarskich i przetwórstwa żywności to z pewnością zainteresuje Cię oferta REY Food Machinery Działamy na wielu rynkach europejskich dostarczając najwyższej klasy maszyny dla przemysłu spożywczego oraz skupując używane urządzenia. Posiadamy szeroki wybór sprzętu, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, że możesz zwiększyć wydajność swojej firmy – zapraszamy.

Skup maszyn masarskich – atrakcyjne warunki 

W firmie ERY Food Machinery zajmujemy się sprzedażą, kupnem oraz naprawą maszyn dla przemysłu spożywczego i mięsnego. Posiadamy ogromne doświadczenie i doskonale znamy potrzeby firm działających w tej branży. Nasz skup maszyn masarskich to świetna okazja na pozbycie się lub wymianę sprzętu – oferujemy świetne warunki finansowe, doskonałą jakość i pełen profesjonalizm świadczonych usług. W przypadku chęci sprzedaży urządzenia gwarantujemy szybką decyzję o zakupie urządzenia, wiele form płatności, dobry kontakt oraz montaż urządzenia na terenie zakładu. 

Na stanie posiadamy bardzo dużo różnorodnych urządzeń, a na zlecenie klienta jesteśmy w stanie pozyskać nowy lub używany sprzęt od wskazanych dostawców. Zapewniamy, że nasze urządzenia są w świetnym stanie i przeszły odpowiednią kontrolę i serwis. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami a ustalimy szczegóły współpracy. Zapraszamy – niezależnie czy chcesz sprzedać nam któreś ze swoich urządzeń, czy kupić nową maszynę do swojej firmy.

Kutery masarskie – wysokiej jakości profesjonalne urządzeń do rozdrabniania mięsa

Kuter do mięsa to wielofunkcyjne urządzenie pozwalające na siekanie, mielenie i mieszanie. Jest to bardzo uniwersalny sprzęt, który sprawdzi się praktycznie w każdej firmie zajmująca się produkcją lub przetwarzaniem żywności. Pozwala on znacznie przyspieszyć procesy produkcyjne i zdecydowanie ułatwia pracę operatorom,

Na rynku dostępne są kutry masarskie różniące się specyfikacją i konstrukcją – w ofercie ERY Food machinery znajdziesz:

  • kutry przelotowe, 
  • kutry misowe,
  • kutry próżniowe.

Posiadamy maszyny o różnych pojemnościach, od 85 do nawet 200 l. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyposażyć zarówno małe lokale gastronomiczne i sklepy, jak i wielkie zakłady produkcyjne.

Wszystkie urządzenia dostępne w naszym asortymencie niezależnie od tego czy są nowe, czy używane są w doskonałej kondycji i gotowe do użytku. Wybieramy precyzyjnie sprzęt pochodzący od uznanych i znających doskonale swoje rzemiosło wytwórców z całego świata. Szeroki wybór pozwali dopasować Ci maszyny do specyfiki Twojej działalności, zapewniając najwyższą wydajność na długie lata.
Na naszej stronie internetowej dostępne są maszyny masarskie takie jak wilki, kotleciarki, formierki, masownice czy nadziewarki oraz wiele innego sprzętu przydatnego w zakładach przetwórstwa żywności, oraz lokalach gastronomicznych. Spełniają one wszystkie normy wymagane podczas pracy z żywnością oraz charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością. Posiadamy tylko najlepszy dostępny sprzęt i stawiamy na najnowsze technologie – zapraszamy.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*