Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Festiwal Kawy i Czekolady już niedługo w Poznaniu!

Napisane przez

Czy mamy tu miłośników dobrej kawy i przepysznej czekolady? Jeżeli tak, to zapewne zainteresuje ich wydarzenie, jakie szykuje Poznań. Mowa o Festiwalu Kawy i Czekolady, który odbędzie się w tym mieście już na początku marca!

Fani czekolady i kawosze pod koniec tej zimy zostaną niesamowicie rozpieszczeni. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich organizowane jest bowiem święto ich ulubionych łakoci. Czekać będą na nich litry kawy pochodzące z przeróżnych części świata. Przedstawiać ją będą lokalne kawiarnie oraz palarnie z całej Polski, jak i z zagranicy.

Produktów będzie można spróbować na miejscu, ale także wziąć ze sobą do domu. Bo kto z nas nie marzy o łyku dobrej kawy o poranku? Podczas festiwalu można będzie zakupić również akcesoria i dodatki kawowe, które pomogą podczas przyrządzania kawy samemu. Warto też skusić się na spróbowanie wyjątkowych smaków herbaty, która będzie dostępna na tym wydarzeniu.

Nie tylko kawy i herbaty!

Oprócz tych wspaniałych napojów z początkiem marca w Poznaniu będzie można zakupić przeróżne nietuzinkowe słodycze! Wśród nich znajdziemy ciastka, wypieki, lody, cukierki i wiele innych łakoci. Nie zabraknie również dobrej jakości czekolady w wielu odsłonach.

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wspomniany festiwal odbędzie się 5 marca 2022 roku w godzinach 11–18, oraz 6 marca 2022 roku w godzinach 11–18, przy ulicy Głogowskiej 14 w Poznaniu. Nie może Cię zabraknąć!

Zdj. główne: Sigmund/unsplash.com

Kategoria:
EVENTY · ROZRYWKA · ZRÓB TO SAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *