KARIERA I FINANSE

Rozliczenie PIT-37 online – skorzystaj z aplikacji Pitbot

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Rozliczenie PIT-37 online – skorzystaj z aplikacji Pitbot

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Myślisz, że rozliczenie podatkowe z urzędem skarbowym musi być trudne i nieprzyjemne? Zwlekasz ze złożeniem deklaracji, ponieważ nie chcesz zabrać się za uciążliwe obliczenia i gromadzenie dokumentów? A co jeśli powiemy Ci, że możesz to zrobić w zaledwie kilka minut za pomocą swojego telefonu? Przekonaj się, że wcale nie musi to być droga przez mękę – ściągnij nasz program już dziś i ciesz się zaoszczędzonym czasem.

Rozliczenie PIT-37 – szybko i bez wychodzenia z domu

Obowiązek złożenia formularza PIT-37 po zakończeniu roku podatkowego dotyczy większości obywateli naszego kraju. Dotyczy on wszystkich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, emerytów oraz rencistów, którzy rozliczają jedynie źródła swoich przychodów rocznych. 

Jak najlepiej rozliczyć PIT-37? Korzystając z aplikacji Pitbot zrobisz to szybko i wygodnie. Wystarczy, że uruchomisz program na swoim telefonie, podasz swoje podstawowe dane i wprowadzisz dochód uzyskany w roku za który chcesz złożyć zeznanie. Wbudowany kalkulator policzy należny Ci zwrot a dodatkowo dzięki serii pytań ustalisz, czy należą Ci się ulgi i czy możesz skorzystać z dodatkowych odliczeń. 

Po wykonaniu wszystkich kroków możesz zdecydować się na zakup jednego z dostępnych pakietów, i uzyskać weryfikację czy wszystko zostało wypełnione poprawnie. Następnie bez wychodzenia z domu możesz wysłać deklarację online – bez konieczności odwiedzania urzędu i stania w długich kolejkach do okienka. Rozlicz PIT 37 online bez wychodzenia z domu i w zaledwie kilka minut – ściągnij naszą aplikację i przekonaj się, że załatwianie formalności podatkowych wcale nie musi przyprawiać o ból głowy. Zrobisz to teraz niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, w domu, w pracy czy na wakacjach. 

Aplikacja do rozliczeń podatkowych Pitbot

Tworząc naszą aplikację myśleliśmy przede wszystkim o wygodzie podatników, dając możliwość rozliczenia na miarę XXI wieku. Program posiada niezwykle intuicyjny i przejrzysty interfejs, w którym bez problemu połapie się nawet osoba niezaznajomiona z najnowszymi technologiami. Wszystko opisane jest także zrozumiałym językiem bez skomplikowanych i niezrozumiałych terminów podatkowych. Nasza aplikacja jest także w pełni bezpieczna – do ochrony danych osobowych wykorzystywana jest najnowsza technologia szyfrująca. Przechowywane są one wyłącznie na naszych serwerach
Załatwianie formalności z urzędem skarbowym jest teraz prostsze niż kiedykolwiek dzięki obecnej technologii – skorzystaj z najnowszych rozwiązań i złóż formularz już dziś. Zapraszamy do pobierania naszej aplikacji, nic Cię to nie kosztuje – https://pitbot.pl/.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*