ROZRYWKAUROCZYSTOŚCI

Prezent na 18-tkę. Jaki wybrać?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Prezent na 18-tkę. Jaki wybrać?

Osiemnaste urodziny to wyjątkowa okazja do świętowania. Wejście w dorosłość wymaga odpowiedniej oprawy. Czym obdarować młodego dorosłego, aby sprawić mu prawdziwą przyjemność?

Prezent na 18 urodziny

Szukając prezentu na 18, najpierw pomyślmy o solenizancie. Prezent powinien być dobrany do charakteru młodego dorosłego. Jednych ucieszą zabawne, sprośne gadżety symbolicznie nawiązujące do zerwania z dzieciństwem. 

Dla drugich najlepsze prezenty to te nawiązujące do pasji i zainteresowań. Jeszcze inni chętnie przeżyją niezapomnianą przygodę. W dzisiejszym świecie możliwości prezentowych jest naprawdę wiele i można je bez trudu dopasować do charakteru i preferencji 18 latka.

Prezent na 18 dla dziewczyny

Prezent na 18-kę może być pamiątką, która będzie towarzyszyła danej osobie przez resztę życia. W tej roli idealnie sprawdzi się biżuteria. Stylowy zegarek, kolczyki, komplet złożony z naszyjnika i bransoletki to tylko niektóre z propozycji. Na biżuterii z powodzeniem możemy umieścić grawer z dedykacją, sentencją lub tylko inicjałami i datą urodzenia. Taki prezent to świetna pamiątka dla dziewczyn od dziadków lub chrzestnych.

Kolejnym pomysłem na prezent na 18 dla dziewczyny jest profesjonalna sesja zdjęciowa. Zdjęcia mogą być indywidualne, z chłopakiem, przyjaciółmi czy z rodziną. Taka pamiątka zostanie solenizantce do końca życia i będzie artystycznym zapisem pięknych lat młodości. Dodatkowo można zamówić wydrukowany album zdjęciowy albo obraz na płótnie z wybraną fotografią.

Prezent na 18 dla chłopaka

Idealnym prezentem na 18 dla chłopaka są ekstremalne przygody. Skok na bungee, lot paralotnią czy nurkowanie to marzenie wielu nastolatków. Taka przygoda zapisze się w pamięci na długie lata i może być początkiem nowej pasji. Dla amatorów motoryzacji dostępne są przejazdy luksusowymi, szybkimi samochodami lub motocyklami. Do wyboru są także lekcje driftu i wyścigi na torach.

Doskonałym pomysłem na prezent na 18 dla chłopaka jest weekendowy wypad ze znajomymi. Młodzieży możemy zaproponować offroadową wyprawę specjalnymi samochodami, survivalowy weekend w lesie czy zwyczajnie last minute do jednej z europejskich stolic. Organizacja takiej przygody jest kosztowna, ale z powodzeniem można się na nią złożyć w kilka osób.

Prezent na 18 urodziny – zabawne i przewrotne propozycje

Do tradycyjnych 18-tkowych prezentów należą te nawiązujące do alkoholu, seksu i dorosłości w pełnej krasie. Nie wszyscy są amatorami takich prezentów, jednak stanowią one szczególną grupę gadżetów oferowanych na tę właśnie okazję.

Jedną z opcji na zabawny prezent z okazji 18 urodzin jest skrzynka podarunkowa. W jej wnętrzu znajdują się drobne gadżety opatrzone śmiesznymi napisami. Prezerwatywa „na wszelki wypadek”, banknoty w woreczku „na wydatki”, otwieracz do piwa „na zawsze”. Każdy box skompletowany jest inaczej. Możemy wybrać prezenty odpowiednie dla płci solenizanta i naszych oczekiwań. Podobnie skonstruowane są ramki prezentowe na 18-tkę. Za szybką znajdują się np. cygaro, alkohol, 10 zł itd. i zabawne napisy w stylu „w razie konieczności zbić szybkę”.

Do przewrotnych prezentów zaliczyć można także gaśnicę z alkoholem, gigantyczny kieliszek do wina lub kąpiel piwną w drewnianej beczce. Sklepy z prezentami oferują także personalizowane kufle, kieliszki do wódki oraz alkoholowe gry karciane lub planszowe.

Inną kategorię prezentów stanowią okładki znanych magazynów z twarzą solenizanta. Okładka pisma zamknięta jest w gustownej ramie – idealnej do powieszania na ścianie lub ustawienia na komodzie.

Zdj. główne: Annie Spratt/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*