Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękna fryzura cały dzień? To możliwe!

Napisane przez

Prawdopodobnie każda kobieta zna ten scenariusz: wstajesz rano, szykujesz się do pracy, modelujesz i układasz włosy. Wreszcie po kilkudziesięciu minutach wychodzisz z domu. W ciągu dnia twoja wyjątkowa stylizacja narażona jest jednak na deszcz albo porywisty wiatr. Wieczorem fryzura już nie wygląda tak efektownie, jak o poranku. Czy da się zatem utrzymać piękną fryzurę każdego dnia? Jak najbardziej tak! Przedstawiamy kilka niezawodnych sposobów.

Mała kosmetyczka, wielki ratunek

Nie bój się mieć pod ręką małej, podręcznej kosmetyczki. Lakier, pianka do włosów, suchy szampon – to tylko niektóre z elementów, które mogą się znaleźć w Twoim osobistym kuferku. Możesz traktować go jako swoiste „koło ratunkowe”, dzięki któremu w każdej chwili będziesz w stanie coś poprawić i nadal wyglądać świetnie.

Idealna fryzura przez cały dzień – co możemy zrobić?

Problem odstających loczków

W tym przypadku skutecznym rozwiązaniem będzie specjalne serum. Dobrą metodą jest także spryskanie grzebienia lakierem i uczesanie nim włosów.

Zawijające się włosy

Ten problem szybko i skutecznie rozwiąże prostownica w wersji mini, która zmieści się w większości kobiecych torebek.

Mini prostownica ↔ maksymalny efekt BAB2000EPE to urządzenie, które posiada wszystkie najważniejsze cechy klasycznej…

Opublikowany przez BaByliss PRO Poland Środa, 19 czerwca 2019


 
Przetłuszczająca się grzywka

Suchy szampon wchodzi na salony i zapewnia niesamowite efekty! To właśnie on często ratuje kobiecy wizerunek, nawet podczas bardzo zabieganego dnia.

Pamiętając o tych trzech niezawodnych rozwiązaniach, codziennie będziesz wychodzić do pracy pewna siebie, gdyż już żadna sytuacja i pogoda Cię nie zaskoczy!

Kategoria:
MODA I URODA · WŁOSY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *