SPRZĄTANIEUMIEJĘTNOŚCI

Jak wyczyścić trudno dostępne miejsca w domu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Jak wyczyścić trudno dostępne miejsca w domu?

Nie lubisz sprzątać? Masz problem z dotarciem do trudno dostępnych miejsc? Przestrzenie za lodówką, kąty za szafką, szpary między meblami – to prawdziwa zmora wielu osób robiących domowe porządki. Jak za pomocą kilku prostych trików poradzić sobie z tym problemem?

Czyszczenie wąskich przestrzeni to już nie problem!

Pod lodówką, za szafką, czy pod łóżkiem gromadzi się masa kurzu i brudu, choć czasami nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Wiedzą to jednak rodzice małych dzieci albo opiekunowie psów czy kotów. Nierzadko pod kanapą możemy znaleźć prawdziwe skarby, które zostawi tam nasza pociecha. Jak je wydostać? Możesz użyć linijki, aby wyciągnąć elementy ukryte pod meblami. Następnie owiń ją w szmatkę i przemyj zanieczyszczoną powierzchnię.

 

Jak umyć butelkę albo wazon?

W przypadku butelek czy wazonów można wykorzystać gąbkę nasączoną wodą i płynem do naczyń, którą należy umiejętnie przewijać po ścianach – najlepiej drewnianą łyżką. W sklepach internetowych znajdziemy też specjalne szczotki do mycia słoików czy butelek.


https://www.facebook.com/tupperwaregrojec/photos/a.1380718822192250/1822044504726344/

Jak widać, czystość nawet w mniej dostępnych miejscach nie musi być abstrakcją i rzeczą niemożliwą do zrealizowania. Wprowadź zatem wspomniane wyżej wskazówki w życie. Pozytywny efekt gwarantowany!

Chcesz dowiedzieć się, jakie pomysły na brud w trudno dostępnych miejscach mają inni? Zobacz film!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*