AKCESORIAMODA I URODA

Czy warto inwestować w eleganckie torby papierowe?

Potrzebujesz ok. 6 min. aby przeczytać ten wpis
Czy warto inwestować w eleganckie torby papierowe?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Torby papierowe zazwyczaj kojarzą nam się z prezentami z okazji świąt bądź innych uroczystości. Jednak w ostatnich latach eleganckie opakowanie cieszy się zainteresowaniem również w kręgach zawodowych, np. podczas konferencji lub szkoleń. Co więcej, papierowa torba stała się także skutecznym narzędziem reklamowym.

Trudno zaprzeczyć, że torebki prezentowe są w pewien sposób urzekające. Niby nic, ot drobiazg, ale potrafi zdziałać wiele. Zwłaszcza, że producenci toreb prześcigają się w swoich ofertach i proponują coraz to ciekawsze rozwiązania. Estetyczne i solidne produkty są dziś mocno pożądane — piękno musi iść w parze z jakością. Jaki mamy wybór i na co zwrócić uwagę?

papierowe torby reklamowe

Papierowe torby laminowane

Laminowane torby papierowe odznaczają się solidnym wykonaniem i wytrzymałością. Do wytwarzania toreb wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, dzięki czemu producent toreb papierowych jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Ich design jest dopasowywany do okoliczności oraz do upodobań zamawiającego. Torba papierowa z powodzeniem pełni rolę nośnika reklamy i jednocześnie jest miłą niespodzianką dla obdarowanego. 

Torebki reklamowe

Papierowe torby reklamowe z nadrukiem logo to idealne rozwiązanie dla firm, które w elegancki i nienachalny sposób chcą pozyskać klienta czy też wypromować firmę. Taki gadżet reklamowy sprawdzi się m.in. na targach i szkoleniach. W przypadku toreb reklamowych najistotniejszym elementem jest logo firmy, należy więc zadbać, aby było duże i charakterystyczne. Pod względem marketingowym, inwestycja w torby reklamowe jest w dzisiejszych czasach pewniejszym posunięciem niż inwestycja w ulotki czy banery. Klient z pewnością nie będzie mógł przejść obojętnie obok torebki wypełnionej gadżetami i słodkościami. 

Torebki prezentowe

Chcąc zyskać w oczach klientów lub partnerów biznesowych, powinniśmy sprawić, że poczują się oni szanowani. Torebki papierowe nadają się do tego idealnie! Możemy wykorzystać je do pakowania upominków gratisowych lub tych, które klient sam zamówił — mowa tu przede wszystkim o zakupach robionych przez internet. Elegancki wygląd opakowania sprawi, że konsument poczuje się wyjątkowo. Również w przypadku spotkań branżowych z ważnymi osobami torebka pełna drobnych upominków ma duże znaczenie — obdarowani z pewnością docenią hojny gest. 

 torby kolorowe

Indywidualne zamówienie toreb reklamowych

Wielość zastosowań sprawia, że torebki papierowe są naprawdę wyjątkowe, a już zwłaszcza kiedy mamy możliwość ich personalizacji. Producenci toreb papierowych zapewniają indywidualne podejście do projektu, dzięki czemu mogą w pełni dostosować się do oczekiwań klienta. Zaczynając od rodzaju papieru aż po uchwyty — każdy element jest szczegółowo konsultowany, a następnie dopracowywany. 

Podstawą projektu jest ustalenie rozmiarów. To Ty decydujesz jak wysoka, szeroka i głęboka ma być torebka. Następnie wybierasz papier i kolorystykę, jak również to, czy wnętrze torebki ma być w tym samym kolorze co część zewnętrzna. Jeśli chodzi o wzornictwo, możesz dostać do wyboru propozycje od grafika bądź zaproponować własną wizję. 

Po pierwszej fazie projektu trzeba zdecydować jakiego typu ozdoby znajdą się na naszych torbach papierowych oraz w jaki sposób wykonane będą uchwyty. 

papierowe torby reklamowe

Torby papierowe — uszlachetnienia 

W ofercie najczęściej mamy do wyboru kilka rodzajów laminacji. Może to być: folia matowa, folia błyszcząca, laminat soft touch lub laminat anti-scratch. Wykonywane jest kalandrowanie, czyli nadawanie torbie pożądanej struktury. 

Chcąc zaakcentować pojedyncze elementy lub napis, możliwe jest wykonanie tzw. hot stampingu, czyli wtłaczania złotej folii na gorąco. Aby wyróżnić detale, stosuje się również lakier UV. Nadruk może być tłoczony — wklęsły bądź wypukły.

Szeroki wybór uszlachetnień daje klientom duże pole do popisu, dzięki czemu torby papierowe z nadrukiem nigdy nie będą zwyczajne, a już na pewno nie będą powtarzalne. Unikalny projekt i jakościowe materiały to gwarancja sukcesu i pełnego zadowolenia!

Torby papierowe — rodzaje uchwytów

Rodzaj papieru, laminat, druk i kolory to nie wszystko. Równie ważnym krokiem jest dobranie uchwytów, a tych jest naprawdę sporo. 

Klasycznym uchwytem jest ten w formie ucha ze sznurka bawełnianego bądź syntetycznego. Innymi, również cieszącymi się popularnością, są atłasowe lub bawełniane tasiemki wiązane w kokardkę. W niektórych przypadkach producent daje możliwość dodania metalowych oczek, przez które przewlekana jest tasiemka. 

Jeśli chodzi o uchwyt sztancowany, to również opcji jest wiele. Klient może wybrać kształt oraz sposób zamknięcia: na rzep, z klapką lub związanie tasiemką w kokardkę. 

Ekologiczne torby papierowe

Warto wspomnieć, że ze względu na coraz większą świadomość w kwestii ochrony środowiska, do produkcji toreb wykorzystywany jest także papier ekologiczny. Coraz częściej możemy się spotkać z ofertą, w której producent toreb reklamowych proponuje właśnie takie rozwiązanie. 

 torby papierowe z nadrukiem

Laminowane torby papierowe dla każdej branży

Torby z nadrukiem mogą służyć do pakowania rozmaitych przedmiotów, dzięki czemu mogą być szeroko stosowane przez różne branże. Najczęściej dążymy do tego, aby dać się zapamiętać z dobrej strony i wykonać miły gest. Z pewnością niejeden gość hotelowy uśmiechnie się na widok torebeczki z pozdrowieniami. A może szykownie zapakowane broszury sprawią, że ktoś poważnie zainteresuje się ofertą Twojej szkoły językowej? 

Reklamowe torby papierowe są de facto wizytówką firmy. Tego typu produkt promocyjny to świetne rozwiązanie, bez względu na branżę. Niezależnie od tego, czy posiadasz sklep z kosmetykami, prowadzisz hotel, czy jesteś właścicielem salonu samochodowego, nie będziesz żałować. Możesz być wręcz pewien, że decydując się na wykorzystanie toreb papierowych w swoich działaniach, zostaniesz dobrze zapamiętany i zyskasz w oczach współpracowników, podwładnych i klientów. 

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*