Redakcja

O portalu

Nie masz pomysłu, jak poradzić sobie z domowym remontem? A może szukasz modowych inspiracji na wielkie wyjście? Potrzebujesz rozwiązania problemu natury mentalnej? W każdym przypadku trafiłaś/eś idealnie, bo u nas znajdziesz mnóstwo praktycznych porad i sprawdzonych sposobów na wszelkie zagwozdki życia codziennego!


Każdego dnia dostarczamy naszym czytelnikom porcji praktycznej wiedzy w kilkunastu kategoriach tematycznych, aby życie stawało się łatwiejsze i piękniejsze. Kiedy pojawia się problem, my już szukamy rozwiązania!

Zanim podejmiesz jakiekolwiek działanie, wejdź na tiptors.pl i sprawdź, jak się za to zabrać!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół

Kamil Michaluk

Historyk i ekonomista, kończy doktorat. Zajął się copywritingiem, bo ceni sobie niezależność, kreatywną pracę i jest ciekawy świata. Pisze teksty dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej dotyczące biznesu i kultury, ale też życia codziennego.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Dwujęzyczna copywriterka z wieloletnim stażem, która uwielbia podróże, koty, a także życie poza miastem. Multiinstrumentalistka, która pełni funkcję basistki, organistki, a także flecistki w kilku projektach muzycznych. Absolwentka filologii angielskiej i pasjonatka żeglarstwa.

Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Copywriting stał się jej pasją jeszcze w trakcie studiów. Jest już absolwentką filologii polskiej ze specjalnością dziennikarską i dziennikarstwa sportowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się współczesna literatura polska oraz siatkówka.

Zobacz wpisy autora

Martyna Świerc

Z wykształcenia internacjolog i ekonomista. Z zamiłowania twórca treści i pochłaniacz książek. Interesuje się aranżacją wnętrz, podróżami i kulinariami.

Zobacz wpisy autora

Justyna Jarmułowicz

Tłumaczka języka rosyjskiego i francuskiego, nieprzerwanie rozwijająca swoje umiejętności językowe i translatorskie. Niespokojny duch, który nie może usiedzieć na miejscu. Chętnie dzieli się doświadczeniem życia w Moskwie i Paryżu. Poza przekładem i pisaniem tekstów, zgłębia tematy psychologiczne, obmyśla sposoby na zdrowy styl życia i układa zdrowe jadłospisy.

Zobacz wpisy autora

Natalia Korzeniowska

Na co dzień studentka e-Edytorstwa, w wolnych chwilach fanka dobrego kryminału. Uwielbia szukać nowych sposobów na ułatwienie sobie życia. Pracuj mądrze, a nie ciężko to zdanie którym kieruje się w życiu. 

Zobacz wpisy autora