Redakcja

O portalu

Nie masz pomysłu, jak poradzić sobie z domowym remontem? A może szukasz modowych inspiracji na wielkie wyjście? Potrzebujesz rozwiązania problemu natury mentalnej? W każdym przypadku trafiłaś/eś idealnie, bo u nas znajdziesz mnóstwo praktycznych porad i sprawdzonych sposobów na wszelkie zagwozdki życia codziennego!


Każdego dnia dostarczamy naszym czytelnikom porcji praktycznej wiedzy w kilkunastu kategoriach tematycznych, aby życie stawało się łatwiejsze i piękniejsze. Kiedy pojawia się problem, my już szukamy rozwiązania!

Zanim podejmiesz jakiekolwiek działanie, wejdź na tiptors.pl i sprawdź, jak się za to zabrać!

Redaktor naczelny

Weronika Misiuk

Posiada wieloletnie doświadczenie w pisaniu artykułów dotyczących zdrowia, urody i życia codziennego. Współpracowała m.in. z Grupą Eurozet i Grupą Wirtualna Polska. W czasie wolnym słucha muzyki, gra na pianinie i bierze udział w różnych wydarzeniach kulturalnych.
w.misiuk@bluewhalepress.pl

Zobacz wpisy autora

Zespół

Małgorzata Piasek

Copywriterka, SEO Manager, od 14 lat w branży. Absolwentka kierunków Filologia Polska i Medioznawstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Marketingu Internetowego i Public Relations w Internecie w Gdyni. Właścicielka agencji Copysand Media – Małgorzata Piasek. Prywatnie miłośniczka kotów, krajów skandynawskich, kuchni roślinnej oraz muzyki filmowej.

Zobacz wpisy autora

Karolina Kac

Studentka drugiego roku studiów Marketingu i Sprzedaży, na specjalności Marketing i nowe media. Dzięki studiom i samozaparciu, wciąż zdobywa nową wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, aby w przyszłości stać się cenionym i wysoko wykwalifikowanym pracownikiem w swojej dziedzinie. Od ponad roku zajmuje się pisaniem tekstów, co jest również jej największą pasją. Oprócz pracy pełnej wyzwań, uwielbia czytać dobrze skonstruowane thrillery psychologiczne i uprawiać sport.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Przygodę z copywritingiem rozpoczęła zaraz po studiach, w 2013 roku. W kręgu jej zainteresowań znajdują się tematy związane ze zdrowiem, modą, urodą i aranżacją wnętrz. Prywatnie, pasjonatka zdrowego odżywiania, fitness i dobrej książki.

Zobacz wpisy autora

Joanna Nowak

Copywriting stał się jej pasją jeszcze w trakcie studiów. Jest już absolwentką filologii polskiej ze specjalnością dziennikarską i dziennikarstwa sportowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się współczesna literatura polska oraz siatkówka.

Zobacz wpisy autora